Areál Lávka Park Skochovice

Rekreační areál Lávka Park Skochovice se nachází v malebném údolí u přehradního jezera ve Vraném nad Vltavou, 5 km jižně od Prahy. Rozloha celého areálu činí 25 000 m²

Ubytování

K dispozici je ubytovací zařízení hotelového typu s kapacitou 22 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení.

Camp

Kromě mimořádně hezké lokality je kemp vyhledáván i pro jeho situování v blízkosti hlavního města a dopravních spojů s centrem města. K dispozici jsou veškeré služby (přípojky pro karavany, pračky, dřezy, separátní výlevka, internet, restaurace, venkovní letní kruhový bar, klubovna, dětský koutek, dětský bazén, přístaviště lodí, vstup do jezera). Camp Lávka je otevřen 24 hodin denně a je nepřetržitě střežen.

Stravování

V přilehlé části ubytovacího zařízení se nachází restaurace s kapacitou 40 osob s vlastní zastřešenou terasou a výhledem na přehradní jezero pro cca dalších 20 osob. Přímo u Vltavy stojí kruhový bar, který nabízí během slunných letních dní skvělé občerstvení.

Sport

Součástí celého komplexu je tenisový kurt, přírodní víceúčelové hřiště, beach volleyball, sportovní trampolíny, stolní tenis a Flyboards (www.flyboards.cz) Dalšími aktivitami, které zde můžete provozovat: koupání v přehradním jezeře, vyjížďky na šlapadlech, jachting a windsurfing.

Klubovna

Přiléhá k ní krytá letní terasa. Možno využít k mnoha účelům, například pro: svatby, školení, firemní setkání, narozeninové oslavy, fitness a aerobic, taneční večery s DJ…

  • Tennis
  • Beach volleyball
  • Flyboards
  • Sportovní trampolíny
  • Stolní tenis
  • Plavání
  • Jachting
  • Windsurfing

Děti

Vše je přizpůsobeno Vašim ratolestem, především je ideální pro konání letních táborů, škol a školek v přírodě, sportovních soustředění, školních výletů a další. Sportování je umožněno na dětském hřišti, pro nejmenší je zde i dětské brouzdaliště, vodní tunel a pozvolný sestup do vltavské vody umožňuje dětem koupat se také v přehradním jezeře.

Kultura, zábava, výlety v okolí

Z našeho přístavu parníků můžete podniknout vyjížďku nejen na Slapskou přehradu ( 2,5 hodiny), ale i do letovisek Měchenic, Davle nebo Štěchovic.

Doporučujeme Vám i výlety osobním vlakem podél řeky Sázavy s nádhernými divokými roklemi.

Nejbližší golfové hřiště (9 jamek) je Líšnice u Prahy; golfová akademie Praha 5 Zbraslav – 12 km a 18 jamek; golf klub Praha (9 jamek) – 25 km a golfové hřiště Konopiště – 40 km (18 jamek). Možnost spojit s návštěvou věhlasného zámku.

lavka-mapa

Spojení

Vlak
Vlakem se k nám dostanete přímo z hlavního nádraží v Praze, kde nastoupíte do vlaků linky S8/S80 a pojedete ve směru Čerčany/Dobříš. Trasa spoje vede přes pražské čtvrtě Vršovice, Kačerov, Braník, Modřany a Zbraslav. (Cesta z Prahy hlavního nádraží Vám nezabere víc jak 30 minut.

Na kole
Do Vraného nad Vltavou vede také cyklostezka, která vede přímo z centra Prahy a lemuje pravý břeh řeky Vltavy. (Délka trasy z centra Prahy je 20 km)

Autem
Z Prahy Zbraslavi vede na pravém břehu řeky Vltavy do Vraného nad Vltavou silnice III. třídy. (Vzdálenost je 5 km)

Zobrazit na mapě

Rezervace

Vyplňte prosím stručný rezervační formulář a my se Vám obratem ozveme s aktuální nabídkou ubytování a dalších služeb.